• 3307 kere okundu
  • 1 yorum yapıldı.
  • 14.06.13

Arşiv kolisi sayesinde raflarda birikmiş olan klasörleri depolayabilirsiniz. Arşiv kolisi klasör içinde bulunan evrakları rutubet, nem, ıslanma gibi durumlara karşı korur. Hacim olarak 5 tane geniş ebat klasörü bu koli içerisinde saklayabilirsiniz. Arşiv kolisi siparişi vermek ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Arşiv kolisi genel olarak muhasebe planları ve hasta kayıt biriminin daimi olarak depolandığı koli çeşididir. Bu nedenle piyasada SGK kolisi olarak da ifade edilmektedir. Arşiv kolisi, koli tabanı ve kapak kısmı olarak iki parçadan oluşmaktadır. Kolinin ana taban kısmı katlandıktan sonra kapağı üzerine örtülür. Kapak kısmının ayrı olması sayesinde, koli kolayca açılıp kapanmaktadır. Arşiv kolisinin her iki yan kenarında rahat taşınabilmesi amacıyla el geçme yerleri vardır.

Arşiv Kolisi

Arşiv Kolisi

 

Stoklarımızda daimi olarak bulundurduğumuz arşiv kolisinin ölçüsü 41 x 34 x 30 santimetredir. Bu ölçüye yukarıda belirttiğimiz gibi 5 adet geniş klasör sığmakta olup arşiv kolisi kalitesi taban kısmı çift oluklu, kapak kısmı tek oluklu mukavva kalitesindedir. Daha fazla klasör sığmasını isterseniz özel ölçülerde arşiv kolisi imalatı yapabiliriz. Ayrıca kolinin dış kısımlarına logo veya dekoratif baskı seçeneklerini de imalat aşamasında tercih edebilirsiniz. Kurulumu son derece kolay olan bu ambalaja sahip olmak için Bize Ulaşın başlığını kullanınız.

Arşiv Kutusu

Arşiv Kutusu

 

Gümrük, depolama ve arşivleme firmaları için sağlam kalitede arşiv kutuları da üretilmektedir. Oluklu mukavva kutu ürünü olan bu ambalajı istediğiniz zaman firmamızdan satın alabilirsiniz! Kurulumu kolay, ambalaj ömrü uzun ve estetik bir görünüme sahip olması sebebiyle kişisel eşyalarınızı bile saklamayı düşünebilirsiniz.

Benzer Yazılar