• admin
  • 1703 kere okundu
  • 0 yorum yapıldı.
  • 21.03.13

1995 yılında çekirdek kadrodan yetişip 2004 yılından bu yana sektörde satış yapan firma olarak yerimizi aldık. Aradan geçen 18 yıllık zaman zarfında birçok tecrübe edindik ama bunlarla asla yetinmedik. Daha iyi bir ambalaj, daha yeni çözümler peşinde koşmaya hep devam ediyoruz. Günler geçiyor ve piyasaya her zaman yeni bir ürün sürülüyor işte bu süreçte yeni bir koli ve kutu ambalaj ihtiyacı doğuyor.

Yeni bir tasarım, katlama, baskı modeli ihtiyacı karşısında tecrübe ve alternatif önerilerimizi sizlerle paylaşmak için bulunuyoruz. İstemiş olduğunuz koli veya kutu için numune sunuyoruz. Baskı şekilleri hakkında görsel sunumları dijital ortamda sizlere aktarıyoruz. Siz “evet istediğim bu” dedikten sonra koli, kutu siparişinizi imalata alıyoruz. Bu sayede sipariş öncesi oluşabilecek olası hataları bertaraf ediyoruz.

Aynı şartlarda ürününüzü tartabilecek daha uygun bir fiyata alabileceğiniz bir koli, kutu modeli varsa bunu size mutlaka belirtiyoruz ki derdimiz çok satıp çok kazanmak değil bilakis az fiyata daha çok ambalaj sahibi olmanızı istiyoruz. Çünkü günün birinde ambalaja mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Koli imalatı başladıktan teslim olma aşamasına kadar geçen zaman diliminde durum hakkında “Bilgilendirme” başlığı altında sizlere bilgi geçeriz ki sipariş takibinizi kolaylaştırmak isteriz. Siparişinizi tereddütte bırakmamaya özen gösteririz, olası durumlarda tekrar onayınıza başvurabiliriz.

Sipariş teslim süremiz sizin talebinize bağlı olarak gerçekleşir. Yüklemenizi aksatmayacak makul bir süre içerisinde program dahilinde teslimatı sağlarız. Olur ya sipariş için çok geç kaldınız; dert etmeyin, sipariş edin.

Etiketler: