• 2495 kere okundu
  • 0 yorum yapıldı.
  • 21.03.13

Oluklu mukavva kutular genellikle esnek yapısı, kolay katlanabilir ve hafifliği sayesinde daha kolay taşınabilir, ağırlığı fazla olmayan malzemelerin taşınmasında kullanılır. Taşınma dışında ise daha birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle de okulların el işi derslerinde öğrencilerin kendilerini geliştirmek için yapılan çalışmalara kolay ve esnek bir yapısı sayesinde yardımcı olmaktadır. Bu konuda aranılan ve her daim firmamızda kolaylıkla bulabileceğimiz bir malzemedir.

Oluklu mukavva kutu kullanımı,  genelde daha çok ihtiyaç duyulan bir kullanım özelliği taşır. Esnek yapısı ve kolay katlanabilen yapısı sayesinde tekstil, hediyelik eşya, ayakkabı, çanta gibi eşyaların konulduğu ve taşındığı alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda internet üzerinden alışveriş sisteminin gelişmesi nedeniyle sipariş verilen ürünlerin, özellikle kıyafet alanında ki siparişlerin müşteriye ulaştırılması için kargo yapımında eşyaların daha rahat taşınması için bu malzeme kullanılır.

Geri dönüşüme tabii olan oluklu mukavva kutu imalatı hızlıdır, kolayca tedarik edebilirsiniz. Sizinde kutu ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek ve toplu siparişe size yardımcı olabilecek firmamızdan kesintisiz bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Mukavvalar şekillerine göre çeşitlilik göstermekte ve yapısı sebebiyle katlamaya uygun olarak istediğiniz şekle dönüşebilmektedir. İstediğiniz kalitede koli siparişi verebilirsiniz, ihtiyacınız olan ebat ve boylarda hatta şekillerde şirketinize kadar teslimat yapılmaktadır.

Oluklu mukavva kutu

Oluklu mukavva kutu

Oluklu mukavva kutu diğer kutu ve ambalaj malzemelerine göre, daha kolay ve daha rahat kullanım şekliyle müşterinize görsel anlamda zariflik kazandırır. Aradığınız ölçülerde hatta üzerine istediğiniz baskıyı yapabileceğiniz bu alanda size her türlü yardımcı olabilecek uzman kişiler sayesinde vereceğiniz sipariş ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Etiketler:


Benzer Yazılar