• 2685 kere okundu
  • 0 yorum yapıldı.
  • 21.03.13

Baskılı mukavva kutu, bir firmayı veya markayı tanıtmada en kısa yöntemdir. Baskılı kutu sayesinde ürünleriniz piyasada serbest bir şekilde dönüşüm yaparak elden ele dolaşır. Bu dolaşım esnasında hiç tahmin etmeyeceğiniz bir yerde sizden habersiz reklamınızı sağlar. Kutulara dikkatlice yapılan baskılar ortaya göz alıcı seçenekler sunmaktadır, göz alıcı bir seçenekle piyasada daha çok pazar elde edebilirsiniz.

Mukavva kutulara flekso baskı dediğimiz klişe metodu ile baskı uygulanmaktadır. Firmamızda mukavva kutu siparişine 4 renge kadar baskı uygulanmaktadır. Yapılacak olan baskı için öncelikle bir tasarım yapılmaktadır. Bu tasarım için sizden yaptırmak istediğiniz baskı ile alakalı firma adı, adres, telefon, internet adresi, marka bilgilerini alıyoruz. Hatta düşünürseniz mukavva kutu içerisine girecek olan eşyanın markası, teknik özellikleri, görseli, kullanım talimatı, kutu içindeki miktarı, rengi, ulaşacağı müşteriye kadar olan bilgileri baskı olarak uygulayabiliyoruz. Burada iyi bir baskı yaymak adına tercihlerinize yani size büyük bir görev düşüyor.

Baskılı mukavva kutu

Baskılı mukavva kutu

Mukavva kutunun her tarafına baskı yapmak bazen doğal olmayan görünümlere sebep olabiliyor. Kutunun dört bir tarafı yazı ve çizimlerle doldurmak albenisinin yani cazibesinin kaybolmasına neden olabilir. Kimi zaman kutu üzerinde ki küçük bir slogan her şeyi anlatmaya yeter, bu sayede kutunun doğal görünümünü fazla bozmamış olursunuz.

Artık teknoloji çağındayız ve insanlar daha çok iletişim araçları kullanmaya başladı. Şuna emin olun ki size ulaşmak isteyen kişi yada kurum mukavva kutu üzerinde ki marka veya slogan baskısından çok rahat bir şekilde ulaşır. Bu nedenle ısrarla belirtmek isteriz ki mukavva kutu üzerine görünümü sadeleştiren, marka veya sloganı ön plana çıkaran baskı tekniklerini tercih ediniz.

Beyaz Baskılı Mukavva Kutu

Beyaz Baskılı Mukavva Kutu

Benzer Yazılar