• 4784 kere okundu
  • 0 yorum yapıldı.
  • 31.03.13

Koli Nasıl Sipariş Ederim

Koli siparişini verirken öyle nereden ve nasıl sipariş verebilirim, ne zaman gelir, aman ne kadardır ya yanlış gelirse siparişim diye aklınıza takılan soruları artık kendiniz dert etmeyin. Genellikle taşınma esnasında ve atmaya kıyamadığınız eşyaların saklanmasında ya da depolanmasında koli ihtiyacı ortaya çıkar bunun içinde kolilerin hele de toplu koli alımlarının bulunması hatta siparişinin verilmesi pek çetrefilli bir işti önceleri.

Koli siparişi vermek için öyle eskisi gibi çok düşünmek, araştırmak, kulaktan dolma bilgiler edinmek çok gerilerde kaldı. Günümüz de siparişleri daha kolay verebileceğiniz bir yer yok da değil aslında, artık aradığınız kolilerin adresi burası olacak. Oturduğunuz yerden istediğiniz boylarda veya ebatlarda hangi işlem için hangi koliyi kullanabileceğinizi size açıkça anlatıyoruz hem de fiyatlarda karşınızda anlaşma yoluna bile gidebiliyoruz. Toplu siparişlerde alanında uzman çalışanlarımız ise müşteri memnuniyeti adı altında size her türlü yardımda bulunmaya hazırlar. Siparişiniz verdikten sonra size söylenilen zamanda ise kapınıza kadar sevk edilmektedir. Evden eve taşıma sisteminin geliştiği günümüzde, ofis taşımaları ve hatta fabrika yani iş yerinin taşınması sırasında ihtiyaç olunan her türlü taşıma ve depolama ambalajını her daim bulabileceğiniz ve hesaplı alışverişin tadını çıkarabileceğiniz adresimizi bir yere not ediniz.

Koli sipariş

Koli sipariş

Koli siparişini verirken adet ve toplu siparişlerde öğrenmek istediğiniz her bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Baskılı koli siparişlerine hazırladığımız sunum ve birebir örnek numune ile karşınıza tam olarak ne çıkacağını belirtiyoruz. Hesaplı alışverişin günümüze sağladığı kolaylık avantajlarından yararlanmaya ne dersiniz ?

Benzer Yazılar